a to o Nas..

efpestudio_zdjecia_slubne

Pod hasłem fotograf ślubny w przypadku naszego studia kryje się de facto dwóch fotografów a zatem dwa różne lecz uzupełniające się spojrzenia .Ta forma pracy przynosi nieporównywalne efekty dlatego nasze zdjęcia ślubne stanowią pełniejszy obraz tego ważnego dla Was wydarzenia. Będziemy odważnie wypatrywać każdego szczegółu godnego uchwycenia by wspomnienia jakie przyniosą Wam nasze zdjęcia sprawiły ,że poczujecie się wspaniale bo naszej fotograficznej filozofii przyświeca poczucie ze zdjęcia ślubne to najbardziej emocjonująca i wymagająca forma dokumentu. To Wasz Dzień i w każdym momencie naszej pracy z przyjemnością postaramy się o tym pamiętać.

Dyskrecja to słowo które w pełni oddaje nasz stosunek do pracy w tym Najważniejszym dla Was dniu. Nie chcemy rzucać się w oczy, przyciągać sobą uwagi ani kreować sztucznych sytuacji a to wszystko po to by Wasze ślubne fotografie były jak najbardziej prawdziwe ,ponadczasowe, Piękne. Pracując we dwoje próbujemy uzyskać fotografie pełne szczegółów i momentów które stworzą doskonale wyważony i autentyczny obraz Waszego Ślubu który będzie nie tylko miły dla oka ale przede wszystkim wywoła ogromne emocje.

Niważne czy bedzie to duży czy mały slub jesli tylko obdarzycie nas zaufaniem stworzymy dla Was fotografie które pozostaną z Wami na całe życie.

Jesli chcecie nas poznać bliżej serdecznie zapraszamy do naszego studia w Łodzi.

Paweł i Filip

stykker2efpes

Reklamy